Account manager pro přímý prodej

Kariéra spol. s r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Aktivní vyhledávání a realizace nových obchodních příležitostí, monitoring svěřené oblasti
Identifikace potenciálu u nových zákazníků v oblasti tiskového řešení a SW řešení zaměřených na práci s dokumenty
Analýza potřeb a prostředí zákazníků, návrh optimálního řešení
Budování vztahů se stávajícími zákazníky a rozvoj jejich obchodního potenciálu
Příprava obchodních nabídek a prezentací, řízení smluvního vztahu se zákazníkem
Aktivní participace na přípravě vhodné obchodně-marketingové strategie divize
Blízká kooperace s ostatními odděleními společnosti (Finance, Servis, Marketing)
Plnění obchodních a strategických cílů společnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

Perspektivní pozici v dynamickém a přátelském kolektivu nadnárodní společnosti
Nadstandardní finanční ohodnocení v případě plnění obchodních cílů
Služební automobil i k soukromým účelům
Možnost profesního růstu a vzdělávání
Notebook, mobilní telefon, dovolenou navíc, stravenky

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Celosvětový lídr v oblasti fotografických a zobrazovacích technologií, hledá pro posílení svého obchodního teamu v oblasti přímého prodeje kancelářské a produkční techniky nového kolegu na pozici

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

VŠ/SŠ vzdělání
Zkušenost alespoň 1rok z oblasti B2B obchodu s prokazatelnými výsledky
Výhodou jsou znalosti v oboru IT a zkušenost v oblasti prodeje IT řešení
Zkušenost v oblasti prodeje tiskových zařízení a řešení výraznou výhodou
Odpovědnost za svěřené cíle a tah na branku
Schopnost flexibilně reagovat na řešení různorodých situací, samostatnost
Komunikativnost, schopnost odborné argumentace a reprezentativní chování
Pozitivní vztah k IT technologiím, uživatelská znalost MS Office aplikací
Minimálně základní znalost AJ
Vhodné i pro absolventy s obchodní praxí, chutí a nadáním
Ochota cestovat v rámci regionu Čech - bydliště v Praze není podmínkou
ŘP sk. "B"

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 2715753  Termin der Veröffentlichung: 10.10.2016