Fyzioterapeuta/ku

Kariéra spol. s r.o.

LÁZNĚ LIBVERDA, a.s., Lázně Libverda 82, 463 62 Hejnice, Liberecký kraj
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Léčebné lázně LÁZNĚ LIBVERDA, a.s.
zabývající se léčbou kardiovaskulárních onemocnění a onemocnění pohybového aparátu hledá do svého týmu:

FYZIOTERAPEUTA/KU

• na plný úvazek v akreditovaném zdravotnickém zařízení (možné i na DPP a DPČ i OSVČ)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zázemí a stabilitu silné společnosti
- NADSTANDARTNÍ platové podmínky dle dohody a kariérního řádu
- možnost přidělení plně vybaveného bytu v blízkosti místa výkonu práce
- aktivní podporu seberealizace a dalšího vzdělávání
- možnost profesního růstu
- přátelský pracovní kolektiv
- zaměstnanecké benefity (zaměstnanecké stravování, možnost čerpání procedur, odměny při pracovních výročích apod.)

Hledáme člověka, kterému je naše branže sympatická, který rád pracuje s lidmi a který rád vidí výsledky své práce. Výborné pracovní výsledky, ochotu a pracovní nasazení rozhodně umíme ocenit.
Pokud se Vám naše nabídka líbí, zašlete nám svůj životopis e-mailem na adresu [email protected] nebo poštou na adresu LÁZNĚ LIBVERDA, a.s., Lázně Libverda 82, 463 62 Hejnice, Tel: 482 368 667.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

zabývající se léčbou kardiovaskulárních onemocnění a onemocnění pohybového aparátu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- spolehlivost, samostatnost, týmová práce a klientský přístup
- uživatelská znalost práce na PC
- základní znalost německého jazyka vítána

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Od svého založení se zabýváme zejména poradenstvím v oblasti personalistiky jak pro uchazeče, tak pro naše klienty. Ve všech oborech doporučujeme uchazeče na pozice řadové, střední i manažerské.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 2762675  Termin der Veröffentlichung: 12.10.2016