Analytik / administrátor servisních smluv s AJ

Kariéra spol. s r.o.

Místo práce
Čestlice / Praha Východ, Středočeský kraj, Praha - východ

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Kontrola a schvalování zakázek servisních smluv
Kontrola kalkulací a příprava speciálních kalkulací (ČR, region)
Kontrola a schvalování požadavků (ČR)
Analýza portfolia, simulace vývoje, příprava cenových map
Administrace aplikací servisních smluv (ČR)
Školení uživatelů (ČR, region)
Reporting (ČR, region)
Administrace portfolia (ČR)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
Práce v příjemném prostředí s moderní technologií
Možnost profesního růstu v rámci společnosti v dané oblasti
Motivující finanční ohodnocení
Široký balíček benefitů
Skvělý kolektiv

Nástup možný ihned nebo dle dohody

Nástup možný ihned nebo dle dohody.
místo pracoviště: Čestlice / Praha Východ

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis s fotografií na e-mail [email protected]

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat ( ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám ) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2016. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Informace o náboru

Pro našeho významného klienta, zabývající se automobilovým průmyslem hledáme vhodné kandidáty na pozici:

Analytik / administrátor servisních smluv

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Prodej, distribuce a opravy automobilů a motocyklů

Automobilový průmysl.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

Automobilový průmysl

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Středoškolské/vysokoškolské vzdělání (nejlépe technického směru)
Základní technické znalosti (v oboru dopravní techniky velkou výhodou)
Uživatelské znalosti výpočetní techniky (Nadstandardní znalost Excelu výhodou)
Výborná znalost AJ (slovem i písmem)
Základní ekonomické znalosti výhodou
Analytické schopnosti, ochota učit se, dobré komunikační schopnosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 2821639  Termin der Veröffentlichung: 22.11.2016