Servisní technik pro zemědělskou a stavební techniku

Kariéra spol. s r.o.

Místo práce
Dašice, Česko
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Oprava a seřizování zemědělských strojů.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zemědělství

Zajištění výroby a prodeje obilovin i olejnin. Nákup, úprava a prodej rostlinných komodit.

Požadavky na zaměstnance

student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Od svého založení se zabýváme zejména poradenstvím v oblasti personalistiky jak pro uchazeče, tak pro naše klienty. Ve všech oborech doporučujeme uchazeče na pozice řadové, střední i manažerské.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 4030761  Termin der Veröffentlichung: 8.2.2021  Untergrenze des Gehalts (brutto): 25 000 Kč/měsíc