Technický ředitel / okr. Mělník

Kariéra spol. s r.o.

Místo práce
Mělník, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned / dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
Od 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Kompletní vedení technického úseku společnosti. Do hlavních činností této pozice patří: promítání obecných předpisů kvality výroby do tvorby technických podkladů výroby, zpracování technologických pravidel a vnitropodnikových norem, projednávání dodávek atypických výrobků a vypracování podkladů pro přípravu obchodních smluv, zpracovávání a příprava návrhů technologických řešení nových výrob, stanovování technických kvalitativních požadavků na nákup strojů, zařízení a výrobních linek, zajišťování provádění technologických zkoušek a ověřování, zajišťování výkonu kontroly kvality výroby a vyhodnocení výsledků kontroly plnění technologické kázně výroby.

Zaměstnanecké výhody, benefity

V prvé řadě bychom chtěli, abyste byli spokojeným zaměstnancem/zaměstnankyní společnosti. K tomu Vám dopomůžeme:
prací v rozvíjející se společnosti,
možností prohlubování znalostí a kvalifikace,
prací v přátelské kolektivu,
závodní dotovanou stravou,
mobilním telefonem,
služebním automobilem i k soukromým účelům.

Místo výkonu práce: okr. Mělník
Nástup: Ihned / dohodou

Informace o náboru

V případě, že Vás nabídka zaujala, zašlete svůj životopis na e-mail [email protected] a uveďte značku TŘ/KOL.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

společnosti zabývající se výrobou betonových prvků

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

stavební

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

VŠ stavební vzdělání,
prokazatelnou praxi na obdobné pozici min. 5 let,
dobrá orientace v technologických normách,
znalost technologických postupů při výrobě betonových nebo jiných chemických směsí,
znalost s řízením technických projektů,
komunikační schopnosti,
znalost práce s PC,
měl/a byste být člověk komunikativní, odolný vůči stresu, nekonfliktní.

Výhodou bude, pokud budete umět:
vést a motivovat kolektiv cca 4 podřízených zaměstnanců,
zpracovávat a vést aktuální technickou dokumentaci,
být dynamický a nebát se přiložit ruku k dílu.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 4153353  Termin der Veröffentlichung: 1.9.2021  Untergrenze des Gehalts (brutto): 50 000 Kč/měsíc