Referent obchodu se znalostí NJ

Kariéra spol. s r.o.

Místo práce
České Budějovice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Týmové hráče s nadšením a disciplínou, kteří na sobě chtějí pracovat
Lidi, kteří pomohou najít řešení a dotahují věci do konce
Někoho s vysokou školou, ale ani šikovného člověka s maturitou neodmítneme
Lidi schopné jednat se zákazníky a montážními firmami
Klademe důraz na profesionalitu a jazykové znalosti, naši zákazníci mluví převážně německy

Náplň práce

Příprava nabídek na dodávku speciálních zařízení pro energetiku - příhradové stožáry, hlavní a pomocné konstrukce rozvoden, podpěrné a technologické konstrukce do elektráren
Kompletní řízení zakázky - uzavírání obchodních smluv, logistika dodávek na stavbu, zpracování vývozních dokumentů, fakturační a reklamační řízení
Zpracování projektů v interním systému
Kontakty se zákazníky a montážními firmami
Akviziční činnost
Získávání dat pro marketingové analýzy

Zaměstnanecké výhody, benefity

Práce v Českých Budějovicích - dobrá dostupnost, parkoviště v areálu firmy
Zajímavé finanční ohodnocení - smluvní mzdy, měsíční a čtvrtletní odměny
13. plat
Výhody vyplývající z Kolektivní smlouvy - mzdové příplatky nad rámec zákona
5 týdnů dovolené ročně
Příspěvek na podnikové stravování - závodní jídelna i kantýna
Příspěvek na penzijní připojištění
Odměny za pracovní věrnost firmě
Možnost zahraničních pracovních cest i práce v zahraničí
Prohlubování odborné kvalifikace, zázemí vlastní svářečské školy
Možnost profesního růstu
Vedení bankovního účtu zdarma u vybrané banky
Kulturní a společenské akce pro zaměstnance

Jsme silná, ryze česká firma s českým vedením
Disponujeme vlastním unikátním know-how a vlastní výrobní základnou
Máme více než 65 let zkušeností v oboru a spokojené zákazníky po celém světě
Investujeme do špičkových výrobních technologií a výpočetních systémů
Vážíme si šikovných a pracovitých lidí a vždy platíme včas
Nabízíme širokou škálu zaměstnaneckých benefitů a výhod
Dobré nápady se u nás opravdu uskuteční
Budete mít dobrý pocit z toho, že vaše práce má smysl
Vytváříme prostředí pro profesní růst a podporujeme vzdělávání
Nové zaměstnance důkladně zaškolíme
Dbáme na neustálé zlepšování pracovního prostředí a na bezpečnost práce

Místo výkonu práce České Budějovice

Strukturovaný životopis zasílejte na e-mail: [email protected]

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s.r.o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s.r.o., a to do 31.12.2021. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Energetický průmyssl

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

obchod, elektro

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Pokročilý (C1)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 4214489  Termin der Veröffentlichung: 1.12.2021