Pracovník Logistiky – expedient

KŠX - DELTA, s.r.o.

Miesto práce
Trnava, Slovensko
Termín nástupu
ASAP
715,- EUR + odmeny 140,- EUR + výkonnostná odmena 5,- EUR / deň (+ prípaltky podľa ZP)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš skúsenosti s prácov v logistike, sklade a pod.?
Ahľadáme uchádzačov na prácu do skladu a logistiky.

Tvoja pracovná náplň bude obsahovať:
• vystavovanie a potvrdzovanie DL, CMR a inych sprievodných dokladov k materiálu pre dopravcov
• zodpovednosť za včasné pristavenie vozidiel na nakládku a dodržiavanie vykládkových a nakládkových okien
• zodpovednosť za účtovanie výdaju zo skladu v systéme SAP
• kompletný a včasný export hotových výrobkov podľa potvrdených objednávok
• ďaľšie činnosti podľa požiadaviek nadriadeného
• práca na zmeny

- ubytovanie zabezpečené plne hradené (nádherné 2 lôžkové izby)
- stabilná a dlhodobá práca na HPP
- práca v 3 zmennej prevádzke
- výhodné platové podmienky, niektorí naši zamestnanci zarábajú 900,- € a viac
- zimný a letný bonus
- dochádzkové a výkonostné bonusy
- možnosť nadčasov
- stravné listky v hodnote 4,2€
- príspevok na cestovné
- ostatné benefity dohodou

Informácie o výberovom konaní

Vybraní uchádzači budú kontaktovaní telefonicky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Výroba interiérov pre automotive.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

znalosť riadenia systémového skladu
znalosť riadenia fyzického skladu
vynikajúca práca v exceli
skusenosti na podobnej pozícii výhodou

Poskytujeme komplexní poradenské služby ve všech oblastech lidských zdrojů jako permanent recruitment, executive search, training and development, compensation and salary systems, stejně jako outplacement služby.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3705649  Termin der Veröffentlichung: 28.6.2019  Die Grundlohnkomponente (brutto) und andere Belohnungen: 715,- EUR + odmeny 140,- EUR + výkonnostná odmena 5,- EUR / deň (+ prípaltky podľa ZP)