Reagieren Sie ohne Lebenslauf

Hledáme recepční do skvělého týmu v centru Prahy

Kvalident s.r.o.

Místo práce
Trojická 1910/7, Nové Město, Praha, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Telefonická a e-mailová komunikace s pacienty
- Objednávání materiálů
- Kontrola zásob
- Správa sociálních sítí

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Stravenky
• Firemní služby zdarma
• Příspěvek na jazykové kurzy
• Flexibilní rozvrh
• Dni volna navíc
• Příjemný kolektiv, práce v moderním prostředí

Informace o náboru

Hledáme administrativního pracovníka/pracovníci (recepční) do špičkového stomatologického střediska v centru Prahy u Palackého náměstí

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
• Aktivní přístup při řešení problémů
• Dobré vyjednávací a komunikační dovednosti
• Empatie a pečlivost
• Znalost práce na PC (MS Office, Google Docs)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nadstandardní stomatologické centrum na 3 ordinace, poskytující komplexní stomatologickou péči. Krásná lokalita, výborná dopravní dostupnost. Více na www.kvalident.cz

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 3885818  Termin der Veröffentlichung: 9.3.2022  Untergrenze des Gehalts (brutto): 30 000 Kč/měsíc