Skladový operátor (Cheb)

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Cheb, Okres Cheb
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
20000,- Kč/měs

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

o práce ve skladu, se skenerem
o manipulace se zbožím, kompletace, balení, etiketování
o picking
o práce ve dvousměnném provozu vhodná pro ženy i muže

Zaměstnanecké výhody, benefity

o Zajímavé zaměstnání v novém moderním provozu
o Práci s nejnovějšími technologiemi
o Smlouvu na HPP na 3 roky
o Mzdu až 20000,- Kč/měs
o Stravenky v hodnotě 80,- Kč/směna
o 5 týdnů dovolené
o týdenní zálohy na mzdu
o možnost výplaty bez nutnosti vlastnit účet
o bonusový program (mobilní telefony, tablety, oblečení,...)
o v případě zájmu zajistíme dotované ubytování

Informace o náboru

Hledáme skladové operátory pro jednu z největších renomovaných logistických společností v České republice do nově otevřeného provozu v Chebu.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Hledáte lepší práci? Do nově otevřené pobočky nadnárodní logistické společnosti v Chebu hledáme nové zaměstnance na hlavní pracovní poměr. Nástup možný ihned. Jsme stabilní česká personální společnost, na personálním trhu působíme 10 let. LEPŠÍ PRÁCE je Vaše budoucnost.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

o čistý rejstřík trestů
o základní znalost práce na PC
o spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3069744  Termin der Veröffentlichung: 19.5.2017  Die Grundlohnkomponente (brutto) und andere Belohnungen: 20000,- Kč/měs