Elektromechanik/Kladno

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Kladno, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Milí uchazeči o zaměstnání,
tato pracovní nabídka by mohla zaujmout ty z vás, kterým je blízká technika, a to zejména ta automatizovaná. Pro svého klienta v Kladně teď hledám člověka se vzděláním v oboru elektro, který má zkušenost s nastavováním strojů či strojních zařízení, případně s jejich opravou.
Úkolem tohoto člověka bude zajistit plynulý chod automatizovaných výrobních linek po elektromechanické stránce.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zaměstnavatel - dynamická mezinárodní výrobní společnost - nabízí pracovní pozici spojenou s používáním nejmodernějších technologií. Pracovní dobu je možné si na začátku zvolit – nabízí se možnost práce v nepřetržitém provozu (12h směny) nebo stálá ranní směna. Firma u této pozice poskytuje náborový příspěvek ve výši 20 tisíc korun a pravidelné benefity (stravenky, dovolená navíc, příspěvek na penzijní připojištění ad.).

Informace o náboru

Pokud si myslíte, že právě vy jste vhodným kandidátem na tuto pozici a chcete se dovědět více informací, kontaktujte mě, prosím.
Budu se těšit na spolupráci!
Markéta Tošerová

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

mezinárodní výrobní společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Proto je zapotřebí splňovat kritéria vyhlášky 50/1978 § 6, ale je možné zaučit i šikovného absolventa s vyhláškou §5.
K vaší běžné pracovní činnosti bude patřit provádění preventivních prohlídek a údržba zařízení, jednání s dodavateli náhradních dílů a externích servisů a dále také obsluha podpůrných systémů (kotelny, vzduchotechnika, EPS ad.).
Zásadním požadavkem, jak již bylo zmíněno, je platná vyhláška 50 § 6 (či minimálně §5). Dále je to praxe v oblasti nastavování či údržby strojů/strojních zařízení (pro absolventy platí dobrá teoretická znalost elektromechaniky, hydrauliky a orientace v technické dokumentaci). Nezbytností je kvalitní technická orientace, manuální zručnost a dobrá fyzická kondice (za směnu totiž nachodíte až 10km kolem linek). Hodit se bude i zkušenost s prací na PC, jelikož svou činnost budete pravidelně elektronicky zaznamenávat.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3354585  Termin der Veröffentlichung: 20.8.2018