Kontrola kvality 170 Kč/h, ubytování zdarma, dostupnost z Mostu

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Žatec, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
170Kč/hod

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do výrobní společnost v oblasti automotive hledáme vhodné uchazeče na pozici KONTROLÓR/KA KVALITY.

Práce se nachází v průmyslové zóně Žatec.

Náplní práce je vizuální kontrolu světel do osobních a nákladních automobilů (nedolíhavost, škrábance, atd.)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- 8hod směny (R,O,N) nebo 12ti hod směny - dle zařazení, pozice a domluvy

170 Kč/hod (150 Kč/hod základní mzda + 20 Kč/hod variabilní mzda po zaškolení)

- smlouva na hlavní pracovní poměr (HPP)

- možnost ubytování ZDARMA (při splnění podmínek a řádné docházky)

- příspěvek na dopravu 400 Kč/měsíc

- možnost týdenních záloh

- výplata bez nutnosti vlastnit účet v bance

Za doporučení vhodného kandidáta BONUS 3 000 Kč (první peníze už po týdnu práce)

- V případě zájmu kontaktujte Adélu Pokornou kontaktovat telefonicky 731 420 914 ( všední dny 8-16h)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Výrobní společnost v průmyslové zóně Žatec,kde budete vizuálně kontrolovat díly do automobilů

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

automotive , kontrola kvality

Jazykové znalosti

Český jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

dobrý zrak nezbytný!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3417191  Termin der Veröffentlichung: 19.9.2018  Die Grundlohnkomponente (brutto) und andere Belohnungen: 170Kč/hod