Staňte se Seřizovačem v prosperující firmě! (až 28.000)

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Písek, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
21.500 Kč - 28.000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Silná zahraniční společnost, podnikající v automobilovém průmyslu, hledá pro svůj výrobní závod v Písku, SEŘIZOVAČE VÝROBY. Staňte se součástí stabilní společnosti s 23-letou tradicí!

MÁTE ZKUŠENOST SE SEŘIZOVÁNÍM, ale už Vás to ve stávajícím zaměstnání nebaví?

NEBO JSTE ABSOLVENTEM SŠ S TECHNICKÝM ZAMĚŘENÍM (strojní/elektro-průmyslové) a hledáte uplatnění na trhu?

… A CO TAKHLE ZAČÍT PRACOVAT VE STABILNÍ FRANCOUZSKÉ FIRMĚ, KDE MÁT ZARUČENÝ PRACOVNÍ RŮST (I TEN MZDOVÝ) S FÉR CHOVÁNÍM?...

KOHO HLEDÁME?
Hledáme člověka na seřizování strojů v sektoru svařovacích robotů do třísměnného provozu.
Pokud jste absolventem a nemáte velké zkušenosti, podstoupíte interní školení, abyste se postupně se vším seznámil.
Čeká Vás seřizování výrobních strojů podle technických postupů a následná kontrola dodržování pracovních postupů operátorů a vyplňování výrobní dokumentace.
Nastavujete tedy robota při nové zakázce a řešíte různé odchylky vzniklé během výroby.
Další náplní Vaší práce můžou být různé destrukční testy či pravidelná kontrola dílů.

Zaměstnanecké výhody, benefity

 5 týdnů dovolené a další volno nad rámec Zákoníku práce
 Příplatky až 5.000 Kč
 13. Mzda
 Docházkový benefit – 16.000 Kč ročně
 Příspěvek na penzijní a životní pojištění - min. 1.200 Kč měsíčně
 Příspěvky na rekreaci, sport, zdraví a kulturu (cafeterie) – min. 4.000 Kč
 Stravování přímo v závodě (20-30 Kč)
 Pracovní smlouva na dobu neurčitou

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba kovů nebo kovových výrobků

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3432106  Termin der Veröffentlichung: 18.10.2018  Die Grundlohnkomponente (brutto) und andere Belohnungen: 21.500 Kč - 28.000 Kč