Operátor výrobní linky pro Hyundai 21 340 Kč/měs • 13. plat • pololetní bonus • svozy z okolí • Nošovice

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Hyundai Nošovice, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
od 20 000 Kč/měs

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplní vaší práce bude manuální obsluha montážní linky na výrobu autosedaček pro společnost Hyundai.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• dlouhodobé zaměstnání na HPP
• mzda 21 340 Kč/měs + příplatky za směnnost
• pololetní bonus (ve výši 60% mzdy)
• 13. plat
• závodní stravování (oběd za 43 Kč)
• 20 dní placené dovolené
• týdenní zálohy na mzdu

Na pracoviště jsou zajištěné firemní svozy z Havířova, Karviné, Orlové, Frýdku - Místku a Nového Jičína.

Informace o náboru

V případě zájmu či jakéhokoli dotazu nás kontaktujte na naší bezplatné telefonní lince +420 800 197 197, která je Vám k dispozici v pracovní dny od 8:00 - 17:00 hodin.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Společnost Hyundai Dymos je dceřinou firmou společnosti Hyundai Motor Company, které zajišťuje výrobu autosedaček.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• fyzická zdatnost
• ochota pracovat na 3 směny

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3447060  Termin der Veröffentlichung: 6.11.2018  Die Grundlohnkomponente (brutto) und andere Belohnungen: od 20 000 Kč/měs