Umíte řídit VZV? Hledáme manipulanty do stabilní firmy!

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Písek, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
20.500-25.000Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

V KAŽDÉ VÝROBĚ JE ZAPOTŘEBÍ MANIPULANTŮ…ALE CO TAKHLE ZAČÍT PRACOVAT VE STABILNÍ FIRMĚ, KDE SE SETKÁTE S FÉR CHOVÁNÍM A KDE PRACOVNÍ A MZDOVÝ RŮST NENÍ POUZE FRÁZÍ?

Do třísměnného provozu hledáme MANIPULANTY jak do výroby, tak do expedice!

U obou dvou pozic je předpokladem zkušenost s řízením vysokozdvižného vozíku. U MANIPULANTA, který se bude pohybovat v EXPEDICI je to taktéž základní znalost práce na PC a u druhého MANIPULANTA je to roční zkušenost z výroby.

Jako MANIPULANT VE VÝROBĚ se budete starat o výrobky na pracovišti a ve skladu. U MANIPULANTA v EXPEDICI, krom výše zmíněného, bude pracovní náplní i vykládka a nakládka expedic a jejich příprava podle přání zákazníka.

Zaměstnanecké výhody, benefity

 Pracovní smlouva na dobu neurčitou
 5 týdnů dovolené a další volno nad rámec Zákoníku práce
 Příplatky až 4.000 Kč/ 5.000 Kč
 13. Mzda
 Docházkový benefit – 16.000 Kč ročně
 Příspěvek na penzijní a životní pojištění - min. 1.200 Kč měsíčně
 Příspěvky na rekreaci, sport, zdraví a kulturu (cafeterie) – min. 4.000 Kč
 Stravování přímo v závodě (20-30 Kč)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba kovů nebo kovových výrobků

Silná zahraniční společnost, podnikající v automobilovém průmyslu, hledá pro svůj výrobní závod v Písku, MANIPULATNY (od 20.500 – 25.000 Kč). Staňte se součástí stabilní společnosti s 23-letou tradicí!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3455180  Termin der Veröffentlichung: 27.11.2018  Die Grundlohnkomponente (brutto) und andere Belohnungen: 20.500-25.000Kč