Do rozšiřující se firmy hledáme manipulanty- i absolventy!

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Pohořelice, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
21.500 - 25.000 Kč a více u opravdu zkušených kandidátů s VZV

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Silná zahraniční společnost, podnikající v automobilovém průmyslu, hledá pro svůj rozrůstající se výrobní závod v Pohořelicích, MANIPULANTY. Staňte se součástí stabilní společnosti s 23letou tradicí!

Hledáme posily do řad MANIPULANTŮ do třísměnného provozu, jak do výroby, tak do expedice!

Jako MANIPULANT VE VÝROBĚ kontrolujete správné označení beden dle lokací a dodržujete jejich rozmístění podle sektorů a přitom používáte manipulační techniku. Také se staráte o úklid nepotřebného materiálu, jako palety, krabice.

Jako MANIPULANT V EXPEDICI se budete starat o výrobky na pracovišti a ve skladu Zejména příprava expedic dle požadavků zákazníka a jejich vykládka a nakládka.

Pokud jste již zkušený řidič VZV s několikaletou praxí neváhejte reagovat pro případné individuální finanční ohodnocení!

Zaměstnanecké výhody, benefity

 Pracovní smlouva na dobu neurčitou
 5 týdnů dovolené a další volno nad rámec Zákoníku práce
 Příplatky až 4.000 Kč/ 5.000 Kč
 13. Mzda
 Docházkový benefit – 16.000 Kč ročně
 Příspěvek na penzijní a životní pojištění - min. 1.200 Kč – 1.800 Kč měsíčně
 Příspěvky na rekreaci, sport, zdraví a kulturu (cafeterie) – min. 4.000 Kč – 8.000 Kč ročně
 Stravování přímo v závodě (18-24 Kč)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3479536  Termin der Veröffentlichung: 26.4.2019  Die Grundlohnkomponente (brutto) und andere Belohnungen: 21.500 - 25.000 Kč a více u opravdu zkušených kandidátů s VZV