Konstruktér/Mýto u Rokycan

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Mýto, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Milí uchazeči o zaměstnání,

pro svého klienta, mezinárodní strojírenskou společnost, hledám šikovného konstruktéra nebo konstruktérku jako posilu přátelsky naladěného týmu v Mýtě.

V současné době je otevřeno víc pozic, a tak je situace nakloněna seniorním i juniorním kandidátům, a dokonce i čerstvým absolventům strojní fakulty, kteří prokážou znalost 3D CAD. Toto je základ, na kterém se dá dále stavět, i když zatím nenabízíte předchozí praxi na podobné pozici.
Základem Vaší práce zde bude tvorba výkresové dokumentace, příp. i drobné úpravy standardizovaných výrobků. Nebudete ale jen sedět za počítačem, naopak – budete spolupracovat se zkušebnou a výrobou, účastnit se stavby prototypů, a tak na svou práci dostanete v podstatě okamžitý feedback a velmi rychle uvidíte výsledky svého snažení v praxi.
Budete také ve velmi úzkém kontaktu se zahraničním vývojovým centrem (proto je nutné nebát se mluvit anglicky, třeba i s chybami…) a také podílet se na vývoji přímo v lokálním týmu.

Jako třešinku na dortu dostanete šéfa, který je ryzím odborníkem na svém místě a který svůj tým podporuje jak profesně, tak lidsky.
Vzhledem k větší diferenciaci oddělení, se zde do budoucna nabízejí i další možnosti uplatnění, postup na vedoucí pozici ad.

Firma se o své zaměstnance stará nejen po stránce profesního rozvoje, ale poskytuje i řadu benefitů. Ať už se jedná o flexibilní pracovní dobu či týden dovolené navíc spolu s pěti dny sick days, nebo dotované stravování, příspěvky na pojištění či příspěvky na dovolenou.

Pokud vás tato nabídka zaujala, budu ráda, když o sobě dáte zprávu, abychom mohli probrat další aspekty této pracovní příležitosti.

Budu se těšit na spolupráci!
Markéta Tošerová

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

mezinárodní strojírenská společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3484525  Termin der Veröffentlichung: 4.9.2018