Hledáme zkušeného disponenta s AJ z okolí Hodonína!

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Hodonín, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25.000 Kč - 32.000 Kč (vč. prémií)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mezinárodní americká společnost, zabývající se výrobou automobilových interiérů a jeho řešení, hledá pro svou pobočku v Hodoníně s otevřenou firemní kulturou, kolegu/kolegyni na pozici SPECIALISTY LOGISTIKY/ DISPONENTA!

Právě se nám uvolnila pozice Disponenta, vzhledem k rodičovské dovolené. Pracovní poměr by byl tedy záskokem na dobu určitou do 18.5.2020.

Jediným předpokladem pro tuto pozici je Vaše zkušenost na obdobné pozici a nutností je také AJ na komunikativní úrovni.

ČEMU SE BUDETE VĚNOVAT :
• Budete zodpovídat za dodávky materiálu (kontrola včasnosti, množství, popř. náhradní dodávky)
• Koordinujete nakládku zboží od dodavatelů a k zákazníkům
• Zpracováváte data související s nákupem a tvoříte reporty
• Spolupracujete při reklamacích
• Vystupujete jako kontaktní osoba pro daného dodavatele/zákazníka
• A v neposlední řadě pracujete v IS s daty (např. odvolávky)

CO VÁM NABÍZÍME :
• Dovolená navíc
• Příspěvek na vstup do fitness centra, squash, solárium v Hodoníně
• Příspěvek na životní pojištění
• Příspěvek na stravování z výdejních automatů

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3596555  Termin der Veröffentlichung: 8.2.2019  Die Grundlohnkomponente (brutto) und andere Belohnungen: 25.000 Kč - 32.000 Kč (vč. prémií)