Logistický referent/referentka - HPP - 150,- Kč/h - vhodné i pro ženy

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Strančice, Strančice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
130,- Kč/h - 150,- Kč/h

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Komunikace se skladem, dodavateli, klienty, dopravci, řidiči a dalšími odd. – telefon, mail, osobně v českém i anglickém jazyce
• Plánování vykládek obdržených žádostí - Outlook
• Vytváření dokladů pro příjem + další administrativa v SAP
• Rutinní reporting v Excelu

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Pracovní poměr na hlavní pracovní úvazek
• Nástupní mzda 130,- Kč/h, možnost navýšení na 150,- Kč/h
• Stravenky 100,- Kč
• Dvousměnný provoz: Po - Pá, ranní 7:30 – 16:00/ odpolední: 11:00 – 19:00 (výjimečně soboty)
• Svozová doprava na pracoviště
• Možnost ubytování

Informace o náboru

V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis přes níže uvedený odkaz.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Přijmeme pracovníky na pracovní pozici "Logistický referent/referentka" do společnosti zabývající se skladováním a logistikou pro předního světového výrobce výpočetní techniky jako jsou tablety a mobilní telefony.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Administrativa

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Ostatní znalosti

SAP - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• základní znalost AJ
• Práce s PC + excel
• Práce v SAP – praxe výhodou
• Chtít se učit novým věcem
• Týmový hráč
• Flexibilnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3605783  Termin der Veröffentlichung: 21.2.2019  Die Grundlohnkomponente (brutto) und andere Belohnungen: 130,- Kč/h - 150,- Kč/h