Hodoníne, hledáme ostříleného inženýra kvality!

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Hodonín, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

V hodonínské pobočce mezinárodní americké společnosti, zabývající se výrobou automobilových interiérů a jeho řešení, se uvolnila pozice SENIOR INŽENÝRA KVALITY pro postup kolegy!

KOHO HLEDÁME :

Hledáme již ostříleného inženýra kvality, který je taktéž interním auditorem dle ISO TS, VDA 6.3 a IATF 16949 a který umí používat širokou škálu nástrojů kvality.

Nezbytný je také anglický jazyk na komunikativní úrovni.

Jako Senior inženýr kvality budete součástí kolektivu do 20 kolegů na oddělení kvality, kde Vám bude svěřeno vedení laboratoře s 8 zaměstnanci.

A čemu dalšímu se budete věnovat? V hlavní řadě budete firmu reprezentovat u zákazníků, koordinovat proces reklamací – od analýzy po zavedení nápravných opatření, dále se budete starat o kvalitu náběhu nových výrobků, tak i jednotlivých procesů, proto budete spolupracovat na analýzách procesních nedostatků a jejich následné optimalizaci a vypracování nápravných opatření. Další částí náplně práce je také uplatňování specifických požadavků zákazníka, zpracovávání PPAP u výrobků a v neposlední řadě také spolupráce při tvorbě FMEA a dokumentů či reportů (QTS, list reklamací, směrnice, kontrolní postupy apod.)

DÁLE VÁM NABÍZÍME :
• Prémie ke mzdě
• Dovolená navíc
• Smlouva na dobu neurčitou
• Příspěvek na vstup do fitness centra, squash, solárium v Hodoníně
• Příspěvek na životní pojištění
• Příspěvek na stravování z výdejních automatů

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3642291  Termin der Veröffentlichung: 11.4.2019