Dělnice/dělník ve výrobě • 21 000 Kč/měs • ubytování

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Horní Jelení, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
21 000 - 23 000 Kč/měsíc21 000 Kč/měs, 13.plat, zážitkové kupony

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• přípravné práce ve výrobě sportovních a ochranných sítí
• dělení materiálu pro výrobu
• úprava materiálu
• balení hotových výrobků
• práce ve dvousměnném 8 hodinovém provozu (R,O )

Zaměstnanecké výhody, benefity

• dlouhodobá práce na hlavní pracovní poměr
• stravenky za každou odpracovanou směnu
• 13. plat
• možnost týdenních záloh
• možnost ubytování s příspěvkem zaměstnavatele
• po odpracování 1 roku navýšení dovolené na 25 dnů + 2 dny sick days
• zážitkové kupóny v hodnotě 1000,- Kč 3 x ročně

Informace o náboru

Připravte se na práci přímo pro Vás! Nástup ihned, zajištěné ubytování, parádní mzda.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Textilní, oděvní, kožedělná výroba

Společnost vyrábí hlavně sportovní a ochranné sítě.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• dobrý zrak
• manuální zručnost, spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3652536  Termin der Veröffentlichung: 26.4.2019  Die Grundlohnkomponente (brutto) und andere Belohnungen: 21 000 - 23 000 Kč/měsíc21 000 Kč/měs, 13.plat, zážitkové kupony