Řidič VZV (retrak) • 147 Kč/hod + 3000 Kč bonusy • Praha - východ • svozy • proplatíme Vám cestu k nám

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Praha-východ, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED! - pohovory 2x týdně
Mzdové podmínky (brutto)
147 - 180 Kč/hod.147 Kč/hod + 3000 Kč výkonnostní bonus, 1500 Kč příspěvek na vlastní bydlení

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• práce na 3 směnný pracovní provoz
• vychystávání, manuální nakládka a vykládka zboží
• kontrola zboží dle dodacích a výdajových listů
• etiketování
• manipulace s paletami a se zbožím
• možnost práce s NZV/retrak/VZV

Zaměstnanecké výhody, benefity

• smlouva na HPP
• 147 Kč/hod
• možnost ubytování nebo příspěvku na vlastní bydlení 1500 Kč/ měsíčně
• výkonnostní bonus 3000 Kč
• proplatíme Vám cestu na pohovor a to i ze Slovenska, nezapomeňte si schovat jízdenky
• stravenky 40 Kč – plně hrazené
• zajištěné stravování na pracovišti (oběd 40 Kč)
• možnost týdenních záloh na mzdu
• dotovaná svozová doprava (Čelákovice, Lysá nad Labem, Milovice, Jirny, Úvaly, Český Brod, Ždánice, Kouřim, Zeleneč, Brandýs nad Labem, Neratovice)
• ubytování ve 3 a 2 lůžkových pokojích
• na ubytovně wifi ZDARMA
• možnost pravidelných týdenních záloh v hotovosti
• výplata mzdy bez nutnosti vlastního bankovního účtu

Informace o náboru

V případě zájmu či jakéhokoli dotazu volejte naší bezplatnou linku +420 800 197 197 nebo na tel. +420 725 802 322, kde jsme vám k dispozici v pracovní dny od 8:00 do 17:00.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Světová logistická značka. Sklad s hračkami.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• praxe na VZV
• spolehlivost a zodpovědnost
• čistý výpis rejstříku trestu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3680430  Termin der Veröffentlichung: 28.5.2019  Die Grundlohnkomponente (brutto) und andere Belohnungen: 147 - 180 Kč/hod.147 Kč/hod + 3000 Kč výkonnostní bonus, 1500 Kč příspěvek na vlastní bydlení