Nastupte ihned! Kontrolor/ka kvality • 25 000 Kč/měs • benefity • ubytování • týden dovolené navíc

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Rokycany, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED!
Mzdové podmínky (brutto)
Od 25 000 Kč/měsíc25 000 Kč/měs, nadstandardní benefity, ubytování

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• 100% vizuální kontrola gumových hadic s komponentů
• 3 směnný provoz (R, O, N), víkendy volné
• výrobní společnost, oblast automotive, Rokycany

Zaměstnanecké výhody, benefity

• 25 000 Kč/měs
• stabilní zaměstnání bez sezónních výkyvů
• zvýhodněné ubytování
• ve svátek 160%, místo zákonných 100%
• další nadstandardní bonusy
• teplé plnohodnotné obědy za 25 Kč
• týden dovolené navíc
• 3 000 Kč bonus za doporučení nového zaměstnance
• týdenní zálohy
• poukázky na drogerii
• skvělá koordinátorka

Informace o náboru

VOLEJTE ZDARMA
+420 800 197 197

POBOČKA: Havlíčkova 218, Rokycany

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Výroba gumových hadic nejen pro automobilový průmysl.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• praxi na pozici kontrola kvality
• spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3721966  Termin der Veröffentlichung: 6.1.2020  Untergrenze des Gehalts (brutto): 25 000 Kč/měsíc