Skladník/ce • 150 Kč/hod • bez nočních směn • 30 000 Kč náborový bonus• ubytování v Praze • svozy z Opatova zdarma • pracoviště ve Stránčicích u Prahy

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Strančice, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
130 - 150 Kč/hod.150 Kč/hod, 30 000 Kč náborový bonus, 100 Kč stravenky, svozy, ubytování, zálohy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• balení výrobků
• lepení štítků
• práce s lepící páskou
• směny - ranní 6:45 – 14:45, odpolední 14:45 – 22:45

Zaměstnanecké výhody, benefity

• mzda 130,- Kč/h – po zapracování možnost navýšení na 150,- Kč/h
• 30 000 Kč náborový bonus při nástupu 5.září 2019
• stravenky 100,- Kč
• směny - ranní (7:30-16:00), odpolední (11:00 - 19:00) výjimečně soboty (12h směny)
• svozová doprava z Opatova zdarma
• týdenní zálohy
• zajištěné ubytování v Praze
• zaměstnání na HPP
• ODMĚNA 3 000 Kč ZA DOPORUČENÍ ZAMĚSTNANCE!

Informace o náboru

Volejte zdarma +420 800 197 197. Těšíme se na Vás!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Sklad elektroniky světových značek

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• znalost práce na počítači (zapnout, dokázat se orientovat v prostředí windows, • psaní malých velkých písmen, ovládání myši)
• spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3731982  Termin der Veröffentlichung: 5.8.2019  Die Grundlohnkomponente (brutto) und andere Belohnungen: 130 - 150 Kč/hod.150 Kč/hod, 30 000 Kč náborový bonus, 100 Kč stravenky, svozy, ubytování, zálohy