Skladník s VZV ve skladu s oblečením • mzda od 29 500 Kč/měs • 34 500 Kč náborový bonus

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Zdiby, Zdiby, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
29 500 - 35 000 Kč/měsícod 29 500 Kč/měs, náborový bonus 34 500 Kč, placená pauza navíc, obědy a večeře za pár korun

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Příprava zboží dle objednávek, zaskladňování do regálů, balení, etiketování a skenování čárových kódů
• Obsluha VZV
• Práce vhodná pro muže, ženy i páry či kamarády

Zaměstnanecké výhody, benefity

Hledáte novou práci, která Vás bude bavit, nebudete tahat těžké věci, budete mít pauzu navíc, dáte si oběd/večeři za pár korun a ještě si k tomu dobře vyděláte? Tak neváhejte a čtěte dál.

NABÍZÍME
• Smlouva na HPP (plný pracovní úvazek)
• Základní mzda 26 500 Kč
• Bonus za VZV 3 000 Kč
• Docházkový bonus 1 000 Kč
• Nástupní bonus 4 500 Kč
• Náborový bonus 30 000 Kč při nástupu do 30.9.2019
• Příplatek na vlastní bydlení 1 500 Kč nebo sleva na ubytování u nás (90Kč / noc)
• Příplatky dle zákoníku práce jsou samozřejmostí (víkendy, noční, přesčasy, svátky)
• Možnost volby směn – pouze denní (střídají se ranní/odpolední) nebo pouze noční
• Délka směny 8 hodin, z toho 45 minut pauza (oběd + na svačinu)
• Pauzu na svačinu Vám proplatíme
• DOPORUČ KOLEGU A ZÍSKÁŠ ODMĚNU 3 000 Kč ZA ZAMĚSTNANCE!

Chcete něco navíc? Čtete dál:
• Nonstop jídelna – obědy / večeře za 10 Kč
• Káv, čaj a ovoce ZDARMA
• Ubytování ve 23 lůžkových pokojích, wifi ZDARMA
• Svozová doprava (směr z metra Kobylisy, dále z Lovosic, Litoměřic, Kostelce nad
Labem, Roudnice nad Labem, Mělníku, Neratovic a další)
• Možnost získání evropského průkazu VZV
• 2x ročně se můžete těšit na výprodej oblečení pouze pro zaměstnance
• Nonstop kontakt s koordinátorem, který Vám se vším pomůže a poradí

Informace o náboru

VOLEJTE ZDARMA
+420 800 197 197

Pobočka: Služeb 4, Praha Strašnice

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Logistická společnost, která se zabývá skladováním a distribucí značkového oblečení sídlící nedaleko Prahy.

Pracoviště se nachází ve Zdibech u Prahy, pro ty kteří nebydlí v blízkosti je zde zajištěná svozová doprava přímo před sklad.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Plnoletost (věk min. 18 let)
• Čistý výpis z rejstříku trestů
• Praxi na VZV
• Základní znalost PC (stačí myš a klávesnice, nepotřebujeme žádný Excel a podobně)
• Spolehlivost a zodpovědnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3746490  Termin der Veröffentlichung: 23.8.2019  Die Grundlohnkomponente (brutto) und andere Belohnungen: 29 500 - 35 000 Kč/měsícod 29 500 Kč/měs, náborový bonus 34 500 Kč, placená pauza navíc, obědy a večeře za pár korun