Pracovník/ce nového projektu s moderní elektronikou - 28.000 Kč/měs. + 20.000 Kč bonus

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Na Dlouhém, Jažlovice, Říčany, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 28 000 Kč/měsícvýhodné stravování v místní jídelně, zálohy, možnost mzdy v hotovosti, příspěvek na ubytování, příspěvek na dopravu, možnost obnovy VZV průkazu, kariérní postup

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• práce na 3 směnný pracovní provoz (8mi hodinové směny - po - pá)
• vychystávání, manuální nakládka a vykládka zboží
• kontrola zboží dle dodacích a výdajových listů
• etiketování
• manipulace s paletami a se zbožím
• vyhledávání a zadávání dat do systému
• vytváření skladových reportů (vytváření tabulek a práce se skladovými programy)

Zaměstnanecké výhody, benefity

• měsíční mzda 25.000 Kč / měsíc
• 3.000 Kč bonus mistra/měsíčně
• nástupní bonus 20.000 Kč
• týdenní zálohy
• možnost ubytování (110 Kč/noc) či příspěvku na bydlení
• doprava zdarma ze stanice metra Opatov (metro C), Říčan
• obědy na pracovišti (20 – 40 Kč)
• nástup ihned/dohodou
Chcete něco navíc? Čtete dál:
- Možnost výplaty mzdy v hotovosti
- Možnost získání evropského průkazu VZV
- Nonstop kontakt s koordinátorem, který Vám se vším pomůže a poradí
Pracujte společně s přáteli a dostaňte za to bonus až 2500,- Kč na ruku! Více informací Vám poskytneme na pohovoru.

Informace o náboru

Jedná se o manipulaci se zbožím, kontrolu zboží, dohledávání informací a zápisu reportů
Informace o náboru:
Pokud vás nabídka zaujala, zašlete nám strukturovaný životopis v odpovědi na tuto nabídku nebo volejte na tel.: +420 725 426 038
Vybraní uchazeči budou pozváni do výběrového řízení.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Společnost se zabývá opravami drobné elektroniky.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Vzdělání v oboru

doprava a logistika

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1)

Ostatní znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Praxe na pozici/v oblasti

skladník/ce

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?
• praxe s prací ve skladových prostorech minimálně 2 roky
• praxe se skenerem / čtečkou
• pokročilá znalost práce na PC (excel, office, znalost skladového programu výhodou,...)
• spolehlivost a zodpovědnost
• čistý výpis rejstříku trestu
• fyzická zdatnost - pohyb po skladu, manipulace se zbožím
• ochota pracovat ve 3 směnném provozu
• základní znalost anglického jazyka (základní pojmy, off, open,...)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3782274  Termin der Veröffentlichung: 18.3.2020  Untergrenze des Gehalts (brutto): 25 000 Kč/měsíc