Reagieren Sie ohne Lebenslauf

Práce u Brna • 24 000 Kč/měs • 13.plat • ubytování • Operátor/ka výroby

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Pohořelice, Pohořelice, Brno-venkov, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED!
Mzdové podmínky (brutto)
21 000 - 24 000 Kč/měsíc13.plat (2x ročně 7 500 Kč) • bonusy, příplatky • 3 500 Kč na zajištěné ubytování v blízkosti firmy • 60 Kč stravenky / směna

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• obsluha manipulačních vozíků
• rozmisťování beden do jednotlivých lokací
• práce vhodná pro muže i ženy v Pohořelicích, ok. Brno venkov
• 3 směny, 8 hodin ( 6 - 14 - 22 hod), víkendy volné

Zaměstnanecké výhody, benefity

JEN PÁR VOLNÝCH MÍST
• 22 000 - 24 000 Kč/měs
• 13.plat (2x ročně 7 500 Kč)
• bonusy, příplatky
• 3 500 Kč na zajištěné ubytování v blízkosti firmy
• 60 Kč stravenky / směna
• 5 týdnů dovolené
• občerstvení přímo na pracovišti (možnost využívat závodní jídelnu)
• práce na HPP
• svoz firemním autobusem ze Znojma, Ivančic, Mor. Krumlova

Informace o náboru

VOLEJTE ZDARMA
+420 800 197 197

Pobočka: Brno, Husova 8
Email: [email protected]

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Zabýváme se lisováním, svařováním a profilováním kovových dílů pro automobilový průmysl. I přes svou velikost jsme stále rodinnou firmou.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3854152  Termin der Veröffentlichung: 22.1.2020  Untergrenze des Gehalts (brutto): 21 000 Kč/měsíc