Chceme tě!! Mzda až 33.000 Kč/měsíc - Brno (operátor ve výrobě)

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 22 140 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- kompletace dílů na montážních linkách nebo obsluha strojů - obojí bez nutnosti předchozí praxe!!
- práce ve směnném provozu: PO – PÁ (po dohodě i SO) v 8hodinových směnách (v případě zájmu možnost také nepřetržitého provozu ve 12hodinových směnách)
- dle Vašich požadavků pro Vás zkusíme najít tu nejvhodnější pozici

Zaměstnanecké výhody, benefity

- mzdu až do 33.000 Kč/měsíc
- základ 22.140 Kč/měsíc
- docházkový bonus 2.650 Kč/měsíc
- osobní ohodnocení 1.200 Kč/měsíc
- příplatek za odpolední 12 Kč/hod
- příplatek za noc 12%
- bonus za dovednost až 3.000 Kč/měsíc
- příplatky dle zákoníku práce

- nárok na všechny složky mzdy už od prvního celého odpracovaného měsíce!!
- měsíční a půlroční bonusy za dobře odvedenou práci (22.000 Kč)

- 5 týdnů dovolené
- dotovaná strava ve firemní jídelně
- 13. mzda (2x půlroční bonus)
- 100% zaškolení na konkrétní pozici - není potřeba mít dopředu nějaké zkušenosti
- možnost kariérního postupu
- při přesčasových směnách v sobotu oběd zdarma

- prohlídka výroby při výběrovém řízení

- nástup možný každý týden

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Do firmy, kde vyrábíme kompresory pro klimatizace, hledáme nové pracovníky!

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Slovenský jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3915066  Termin der Veröffentlichung: 22.5.2020  Untergrenze des Gehalts (brutto): 22 140 Kč/měsíc