No stress! Pečlivá práce ve výrobě • 100 Kč/hod • ubytování zdarma • svozy z okolí

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Žebrák, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED!
Mzdové podmínky (brutto)
Od 90 Kč/hod.zdarma ubytování i svozy do práce z okolí

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• výroba napínáků klínových řemenů pro automobilový průmysl
• nejedná se o pásovou výrobu, výroba probíhá na jednotlivých stanovištích
• jde hlavně o pečlivost a preciznost, nikoliv extrémní tempo
• vhodné pro muže i ženy
• 3 směny, 8 hod, N-O-R

Zaměstnanecké výhody, benefity

• mzda 79 Kč/hod + 5kč prémie + 9,6kč výkonostní prémie
• příplatky za odpolední 6 Kč/hod , 12 Kč/hod noční
• 1000 Kč zálohy po odpracování 5 směn
• ubytování ZDARMA
• ZDARMA i svozová doprava z okresů Příbram, Beroun, Rokycany
• možnost výplaty bez nutnosti vlastnit účet v bance

Informace o náboru

VOLEJTE ZDARMA
+420 800 197 197
NEBO +420 607 035 731

Pobočka: Beroun, Plzeňská 52

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Výroba karbonových vláken pro automobilový průmysl, výroba autosedaček, nárazníků a doplňků karoserií pro luxusní vozy.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• ochotu pracovat ve směnném provozu
• manuální zručnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3939711  Termin der Veröffentlichung: 20.7.2020  Untergrenze des Gehalts (brutto): 90 Kč/hod.