Víkendové směny! 170 Kč/hod! Brigáda, přivýdělek ve výrobě! Ihned!

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Rakovník, Česko
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek
Termín nástupu
IHNED!
Mzdové podmínky (brutto)
170 Kč/hod.měsíčně si vyděláte cca 15 000 Kč za práci jen o víkendech!

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Manuální kompletace klimatizačních jednotek, ovládacích panelů a předních masek s aktivní mřížkou chladiče pro auta
• Víkendové směny, 22 hod týdně
• jeden týden: v pátek od 22.00 - do soboty 10.00 a v sobotu od 22.00 do neděle 10.00
• druhý týden v sobotu od 10.00 do soboty 22.00, v neděli od 10.00 do neděle 22.00

Zaměstnanecké výhody, benefity

• 170 Kč/hod
• dotované stravování, nebo stravenky
• zajištěné ubytování
• doprava svozovými autobusy ZDARMA
• MULTISPORT KARTA
• vhodné i pro rodiče na rodičovské dovolené

Informace o náboru

Zašlete nám Váš životopis. V případě dotazů volejte na +420 737 816 853

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Výroba komponentů pro automobilový průmysl.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• zaslání životopisu
• výpis ze zdravotní dokumentace NUTNÝ
• výpis z rejstříku trestů

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3957796  Termin der Veröffentlichung: 26.8.2020  Untergrenze des Gehalts (brutto): 170 Kč/hod.