Operátor/ka montáže • 29 300 Kč/měs • ubytování • 1 500 Kč na dopravu z okolí • práce přímo v Tachově

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Tachov, Tachov, Okres Tachov, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
leden 2021
Mzdové podmínky (brutto)
28 000 - 34 000 Kč/hod.STRAVENKY v hodnotě 2 100 Kč, ubytování za 100 Kč/den, týden dovolené navíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• montáž různých typů plynových ventilů, kompletace, balení
• práce v čistém prostředí vhodná pro muže, ženy, páry
• třísměnný nebo nepřetržitý provoz ( 6 dní práce, 2 dny volno, střídají se R, O a N směny)
• práce je přímo v Tachově, z Tachova se nikam nedojíždí

Zaměstnanecké výhody, benefity

29 300 Kč/měs
+ STRAVENKY v hodnotě 2 100 Kč
• ubytování za 100 Kč/den
• 1 500 Kč na dopravu z okolí
• pracovní smlouvu na HPP
• 5 týdnů placené dovolené
• placené přesčasy, víkendy, svátky
• možnost výplaty záloh na mzdu
• odměnu 3 000,- Kč za každého nového doporučeného kolegu

Informace o náboru

VOLEJTE ZDARMA
+420 800 197 197
POBOČKA: +420 734 178 092

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba kovů nebo kovových výrobků

Společnost je předním světovým výrobcem tlakových ventilů pro plynové lahve.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• manuální zručnost
• preciznost, zodpovědnost
• komunikativní znalost českého jazyka
• schopnost pracovat v nepřetržitém provozu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4000388  Termin der Veröffentlichung: 16.11.2020  Untergrenze des Gehalts (brutto): 28 000 Kč/hod.