Brigáda ve skladu 150Kč/hod

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Jiřice, Česko
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
2.11.2021
Mzdové podmínky (brutto)
150 - 180 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Potřebujete přivýdělek? Máme pro vás brigádu ve skladu kousek od Humpolce.

Můžete si vybrat z několika druhů brigády:

- Ranní směna od 4:30 – do 8:30

- Manipulant zásilek - jedná se o ruční manipulaci s balíky při vykládce, práce vhodná pro muže
- Skenerista -skenování zásilek na pásovém dopravníku. Jde o práci s ručním skenerem. Nejde o práci fyzicky náročnou, práce je vhodná pro ženy

- Odpolední směna od 13:00–do 20:00

Mzda 150 ,-Kč na hodinu .

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Dopravní společnost

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Bezvadný zdravotní stav

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4004901  Termin der Veröffentlichung: 2.11.2021  Untergrenze des Gehalts (brutto): 150 Kč/hod.