Elektrokonstruktér

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Jihlava, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta v Jihlavě hledáme posilu na pozici:

Co budete dělat:
• projektovat HW vybavení strojů a zařízení
• vytvářet konstrukční elektro dokumentaci dle požadavků
• zavádět nové HW komponent do systému
• zodpovídat za kvalitu a včasné odevzdání zpracované dokumentace
• účastnit se uvádění do provozu
• účastnit se závěrečných zkoušek a revizí zařízení

Co za to získáte:
• pružnou pracovní dobu s možností využívat home office
• důkladné individuální zaškolení při nástupu zkušeným kolegou
• širokou škálu dalšího vzdělávání a zájmové kurzy zdarma
• 5 týdnů dovolené
• prémie za výsledek firmy (13. a 14. mzda)
• příspěvek do cafeterie (6000 Kč/rok)
• dotované závodní stravování, výhodný mobilní tarif, věrnostní benefity
• sportovní aktivity zdarma

Co bychom u vás rádi viděli:
• SŠ/VŠ vzdělání – slaboproud (průmyslová automatizace)
• vyhlášku č. 50/1978 Sb., § 10
• znalost projektování v programu EPLAN Electric P8
• orientaci v ČSN – EN normách + NV pro požadavky na stroje a zařízení
• orientaci v požadavcích na bezpečnost strojů
• znalost v oblasti průmyslové automatizace
• znalost práce s MS Office
• AJ/NJ výhodou

Pokud Vás tato pozice zaujala, neváhejte nás kontaktovat, těšíme se na spolupráci!

Markéta Tošerová

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

stabilní a úspěšná mezinárodní společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4195706  Termin der Veröffentlichung: 7.1.2022