Příležitost pro absolventy elektrotechniky - u letadel!

Letiště Praha, a. s.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vyhlašujeme pátrání pro naše oddělení Techniky letadel! Hledáme parťáka, kamaráda, kolegu, co má ukončené elektrotechnické vzdělání. Nehledáme supermana, co vše ví a zná, jsme připraveni vše v začátcích naučit. Důležitý je pro nás hlavně zájem o letadla, angličtina a chuť se učit.

Nenabízíme pouhou práci, nabízíme PŘÍLEŽITOST! Vaše práce bude v kanceláři, ale o denní kontakt s letadly Vás neochudíme.

Pojďte k nám a staňte se tak profíkem avioniky u špičky v oboru.
Jsme Czech Airlines Technics!

Najdeme Vás?

Vaším denním chlebem bude:

  • Zpracovávání technických podkladů pro údržbu, provoz, opravy a modifikace letadlové techniky
  • Metodické řízení výkonné složky údržby letadel
  • Zpracovávání podkladů pro plánování údržby letadlové techniky
  • Zpracovávání technické dokumentace pro modifikace letadlové techniky
  • Vyhodnocování účinnosti modifikací letadlové techniky a zpracovávání návrhů na jejich provedení na letadlové technice
  • Připravování analýz provozní spolehlivosti a navrhování opatření pro zvýšení spolehlivosti
  • Zajišťování metodické technické pomoci provozním složkám v případě složitých závad letadlových systémů

Co od Vás požadujeme:

  • SŠ/VŠ elektrotechnického směru
  • Zájem o letecké odvětví
  • Znalost práce s PC (MS Office – Outlook, Excel, Word)
  • AJ na úrovni B2, znalost technické letecké angličtiny výhodou

Život Vám zpříjemní:

  • 5 dní volna navíc (abyste si pořádně odpočinuli)
  • Zvýhodněné stravování v zaměstnanecké jídelně (s plným břichem se vždy lépe pracuje)
  • Příspěvek na pojištění odpovědnosti až do výše 1000 Kč/rok (to kdyby se Vám náhodou něco nepodařilo)
  • Příspěvek na penzijní připojištění (myslíme i na budoucnost)
  • Kurzy anglického jazyka (protože bez angličtiny se dnes neobejdete)
  • Multisport karta na sportovní a wellness aktivity a masáže přímo v areálu za zvýhodněnou cenu (protože chceme, aby naši zaměstnanci byli odpočatí a zrelaxovaní)
  • Přátelský tým kolegů se smyslem pro humor
  • Možnost parkování na letišti za zvýhodněnou cenu

  • Nástup možný dle dohody

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Letiště Praha, a.s., je provozovatelem Letiště Václava Havla Praha - největšího mezinárodního letiště v České republice. Hlavním posláním společnosti je nejen efektivně a bezpečně provozovat mezinárodní civilní letiště, ale také pečovat o jeho růst, přispívat k trvalému rozvoji civilní letecké dopravy v České republice, udržet její dostupnost pro širokou veřejnost a umožňovat klientům cestovat moderním, rychlým a komfortním způsobem. Klíčovými dceřinými společnostmi jsou Czech Airlines Handling, a.s., a Czech Airlines Technics, a.s. Kompletní informace o kariérních příležitostech naleznete na www.pracenaletisti.cz