Pomocný/á kuchař/ka

Letiště Praha, a. s.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do našeho týmu Stravování hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici pomocného kuchaře. Jedná se o práci v restauraci, kterou navštěvují naši zaměstnanci.

Jaká bude Vaše pracovní náplň?

  • Provádět jednoduché a pomocné práce při přípravě pokrmů
  • Samostatně vydávat jednotlivé druhy jídel - vaříme až 10 druhů hlavních jídel
  • Obsluhovat jednoúčelová velkokapacitní kuchyňská zařízení pro výrobu jídel
  • Dodržování technologických a hygienických předpisů je samozřejmostí
  • Budete mít odpovědnost za správnou expedici hotových jídel i za kvalitu vyrobené stravy

Jaké jsou naše požadavky?

  • Vyučení v oboru kuchař podmínkou
  • Vítáme praxi v oboru, ale rádi zaučíme i absolventa
  • Ochota pracovat ve směnném provozu
  • Samostatnost, zodpovědnost, aktivní přístup k práci

Co Vám nabídneme?

  • Možnost ovlivnit spokojenost našich zaměstnanců - Vaši práci ochutnají a ocení úplně všichni
  • Zázemí velké a stabilní firmy
  • Přátelský a pracovitý kolektiv
  • Zajímavé mzdové ohodnocení i zaměstnanecké výhody, např. Cafeterie v hodnotě 18 000 Kč ročně, 5 týdnů dovolené, parkování na letišti, dotované stravování, 13.mzda a další

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Letiště Praha, a.s., je provozovatelem Letiště Václava Havla Praha - největšího mezinárodního letiště v České republice. Hlavním posláním společnosti je nejen efektivně a bezpečně provozovat mezinárodní civilní letiště, ale také pečovat o jeho růst, přispívat k trvalému rozvoji civilní letecké dopravy v České republice, udržet její dostupnost pro širokou veřejnost a umožňovat klientům cestovat moderním, rychlým a komfortním způsobem. Klíčovými dceřinými společnostmi jsou Czech Airlines Handling, a.s., a Czech Airlines Technics, a.s. Kompletní informace o kariérních příležitostech naleznete na www.pracenaletisti.cz