Technické čištění letadel

Czech Airlines Technics
Vollzeitbeschäftigung
Odpovědět

Jsme stabilní společnost s 90ti letou tradicí na trhu a velkou vizí dalšího růstu do budoucnosti. Do našeho týmu technického čištění letadel sháníme nové kolegy, co mají zájem se učit.
Důležitá je pro nás pečlivost a chuť pracovat, ostatní vás rádi naučíme.

Pokud chcete mít letadla na dosah, přidejte se k nám!

Co u nás budete dělat?

Naši zákazníci k nám dávají svá letadla k pravidelné údržbě, kde je naši mechanici rozebírají až téměř do posledního šroubku. Vy budete pravou rukou našich leteckých mechaniků, kteří potřebují mít před údržbou veškeré opravované díly zbavené nečistot.
K tomu vás samozřejmě vybavíme ochrannými pomůckami, neboť budete pracovat i s chemickými prostředky. Díky vaší práci pak také předáváme letadlo zákazníkovi čisté a nablýskané.
Jedná se o velmi různorodou práci na dvanáctihodinové denní i noční směny s pracovní dobou v režimu dva dny denní, dva dny noční, čtyři dny volna!

Důležité je pro nás:

  • věk nad 18 let
  • manuální zručnost a fyzická zdatnost
  • pečlivost a spolehlivost
  • trestní bezúhonnost

Co vám nabídneme?

  • zázemí u jedničky na trhu v údržbě letadel
  • balíček benefitů jako např. 5 týdnů dovolené, zvýhodněné stravování v zaměstnanecké jídelně, parkování na letišti a kurzy anglického jazyka, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na pojištění odpovědnosti, zvýhodněnou kartu Multisport na sportovní a wellness aktivity, masáže přímo v areálu za zvýhodněnou cenu, MAKRO kartu s věrnostním programem, zaměstnanecké letenky apod.
  • práci v unikátním prostředí letiště, kde budete letadlům opravdu na dosah ruky
  • v případě složení typových zkoušek je možný kariérní postup

KONTAKT

Czech Airlines Technics

Odpovědět

O Letišti Praha

Atraktivní prostředí, možnost růstu a rozvoje, silné zázemí ve skupině společností, které působí v oblasti letecké přepravy a souvisejících pozemních službách.

Více volných pozic zde

Sdílejte pozici

ID: 3753514  Termin der Veröffentlichung: 3.9.2019  Das Stellenangebot ist einer anderen Website oder Quelle entnommen.