Specialista projektové přípravy - Letiště Praha a.s.

Letiště Praha, a. s.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme do týmu specialistu, který/á bude mít na starosti zpracování dokumentací pro stavební úpravy včetně technické podpory týmu investic při výstavbě v areálu mezinárodního letiště Praha.

Mezi odpovědnosti patří:
  • shromáždění projekčních podkladů a vypracování koncepčního návrhu, ev. studie stavebních úprav ve variantách
  • vypracování všech stupňů dokumentace jednoduchých pozemních staveb (pro územní řízení, stavební povolení, realizační případně výrobní) a koordinace spolupracovníků
  • věcná a technická kontrola, připomínkování vybraných projektových dokumentací investičních a opravových akcí LP
  • analyzování, posouzení a spolupráce na optimalizaci předložených technických a věcných řešení stavebních akcí za účelem snížení investičních a provozních nákladů včetně posouzení dopadu na průběh a délku realizace

Co by měl mít ideální kandidát/ka?
  • VŠ vzdělání - obor pozemní stavby s praxí min. 5 let v oblasti stavební projekční činnosti
  • oprávnění Autorizovaného inženýra v oboru Pozemních staveb
  • schopnost základní orientace v cenách stavebních prací, dodávek a výkazech výměr
  • znalost PC programů - MS Office, AutoCad, na pokročilé úrovni
  • znalost a orientace v platné legislativě, normách a požadavcích na dokumentaci staveb
  • platné řidičské oprávnění skupiny B

Těšit se můžete na:
  • práci v unikátním prostředí mezinárodního letiště
  • zázemí velké a stabilní společnosti
  • benefitní systém Cafeteria - 20 000Kč ročně na benefity, které si zvolíte sami (např. Flexi Pass, Multisport karta, proplacení faktury za dovolenou, vzdělávací kurzy apod.)
  • flexibilní pracovní doba
  • atraktivní zaměstnanecké výhody (5 týdnů dovolené, dotované stravování ve vlastní zaměstnanecké restauraci, zaměstnanecké parkování, příspěvek na pojištění odpovědnosti a penzijní připojištění, jazykové kurzy, masáže za zvýhodněnou cenu a další)
  • 13. mzdu

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Letiště Praha, a.s., je provozovatelem Letiště Václava Havla Praha - největšího mezinárodního letiště v České republice. Hlavním posláním společnosti je nejen efektivně a bezpečně provozovat mezinárodní civilní letiště, ale také pečovat o jeho růst, přispívat k trvalému rozvoji civilní letecké dopravy v České republice, udržet její dostupnost pro širokou veřejnost a umožňovat klientům cestovat moderním, rychlým a komfortním způsobem. Klíčovými dceřinými společnostmi jsou Czech Airlines Handling, a.s., a Czech Airlines Technics, a.s. Kompletní informace o kariérních příležitostech naleznete na www.pracenaletisti.cz