Sales Manager

Lutz Assekuranz Versicherungsvermittlung Ges.m.b.H., odštěpný závod

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
od 01.04.2019
Mzdové podmínky (brutto)
roční plat 21.600,- EUR minimálne, v závislosti od vzdelání a zkušeností

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro naši pobočku v Praze hledáme motivovaného spolupracovníka pro následující oblasti úkolů:
- poradenstvo a prodej produktů naší společnosti v oblastech pojistné ochrany pro zasilatele, dopravce a jiné podniky nákladní dopravy
- akvizice nových klientů a osobní poradenství a starostlivost o existující klienty (i přímo na místě)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- fixní plat a mimořádné odměny v závislosti od výsledků
- služební vůz a mobil
- pracovní úkoly ve vlastní zodpovědnosti
- bezplatné zaškolení ve Vídni
- možnosti růstu

Informace o náboru

Jestli jsme vzbudili Váš zájem, zašlete prosím Vašu žádost e-mailem společnosti:
Lutz Assekuranz Versicherungsvermittlung Ges.m.b.H.
pan Oliver Lappel
[email protected]

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

pojišťovnictví, nákladní doprava, obchod

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- radost z prodeje a kontaktu se zákazníkem, orientace na zákazníka, schopnost nasazeni
- sebejisté, přátelské a podnětné vystupování a vysoký stupeň angažovanosti, cílevědomost a zodpovědnost
- ochota učit se a vlastní motivace
- ochota cestovat
- týmovost
- dobré znalosti německého resp. anglického jazyka

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Lutz Assekuranz Versicherungsvermittlung Ges.m.b.H. je kompetentní a spolehlivý partner zasílatelů, dopravců a jiných podniků nákladní dopravy ve všech oblastech pojistné ochrany. Lutz Assekuranz jedná jako makléř pro vysoce kvalitní pojistné produkty za rozumnou cenu jménem svých partnerů, a to na vnitrostátní i mezinárodní úrovni.
Více informací o Lutz Assekuranz Versicherungsvermittlung Ges.m.b.H. lze získat na webovém portálu www.lutz-assekuranz.eu.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3612092  Termin der Veröffentlichung: 1.3.2019  Die Grundlohnkomponente (brutto) und andere Belohnungen: roční plat 21.600,- EUR minimálne, v závislosti od vzdelání a zkušeností