280 000 Ft/nettó kezdő fizetéssel Villanyszerelő

Mád-Vill Kft.

A munkavégzés helye
Győr, Magyarország
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2019.01.08.
Bérfeltételek (bruttó)
421000

Kimagasló bérezéssel villanyszerelő munkatársat keresünk. Az utazási költséget, lakhatást és munkanapokon kiszállított meleg ételt Cégünk állja. A pozíció egy műszakos, azonnal betölthető. Garantáljuk a szakmai továbbfejlődést, mivel emelőgép-kezelői tanfolyam végzése feltétel, ami komoly előnyt jelent a csarnok-villanyszerelés területén. Képesítéssel- és szakmai jártassággal rendelkezők jelentkezését mihamarabb várjuk!
Feladatok: Villanyszerelési munkák végzése az alapszereléstől gyenge- és erősáramú rendszerek bekötéséig

Egyéb béren kívüli juttatások

OKJ- és hatósági bizonyítványok megszerzése szakmai tanfolyamokon, céges autó

Információk a kiválasztási folyamatról

Telefonon, a +36(30) 414 9913 elérhetőségen

Képzési szak

Villanyszerelés

Szakmai tapasztalat években

1

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Készségek és személyes tulajdonságok

Lendületes-, energikus-, fejlődni vágyó hozzáállás
Karizmatikus, határozott egyéniség
Precizitás
ID: 3572770  Termin der Veröffentlichung: 8.1.2019  Die Grundlohnkomponente (brutto) und andere Belohnungen: 421000