Montér-Zámočník 15€/h + Diéty 64€/deň + Nemecká pracovná zmluva

Manpower GmbH & Co. KG

Miesto práce
Wangen im Allgäu, Nemecko
Termín nástupu
01.04.2020
Mzdové podmienky (brutto)
15 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, významného technologického lídra v digitálnej transformácii priemyslu, hľadáme vhodných uchádzačov na pozíciu Zámočník:
• Zámočnícke práce na GIS rozvádzačoch - plynom izolované
rozvádzače
• Práca na lešení pri používaní ochranných prostriedkov PSGA - a dodržiavaní
presných inštrukcií
• Monzáž jednotlivých komponentov a kontrola podľa dokumentácie
• Samostatné vykonávanie pridelených úloh nezávisle od kolegov, predáci sú k
dispozícii na riešenie vzniknutých situácií
• Inštalácia rozvádzačov / pripájanie medených tyčí, uzemnenia, kontrola
správnosti plánov
• Inštalácia káblových nosných systémov (káblové žľaby so spodnou
konštrukciou a profily koľajníc) vŕtanie a upevňovanie prvkov , rezanie
materiálov
• Montáž mechanických častí plynom izolovaného rozvádzače
• Dodržiavanie bezpečných a čistých pracovných metód – čistenie pracoviska
niekoľkokrát denne pomocou vysávača a čistiaceho stroja
• Skrutkovanie mechanických častí podľa plánu
• Každé ráno sa uskutoční porada o plánovaných činnostiach, každý montér je
povinný hlásiť nebezpečné situácie a predchádzať im
• Firma podporuje montérov a podľa potreby im poskytuje ochranné pomôcky
a pracovné náradie

• Hodinová mzda Zámočník od 15€/h Brutto
• Príspevok na ubytovanie a stravu 64€/odpracovaný deň
• Preplácané cestovné na SK alebo CZ 1x mesačne
• 40 hodinový pracovný týždeň
• Nemecká pracovná zmluva
• Dovolenka podľa zákona
• Zdravotné, sociálne a dôchodkové poistenie

UPOZORNENIE: K pracovnej ponuke neposkytujeme a nehradíme ubytovanie ani asistenciu s jeho hľadaním. Na základe nášho príspevku sumou 64€ za každý odpracovaný deň, túto povinnosť v plnej miere preberá zamestnanec.

Prosíme uchádzačov, aby nám zasielali svoje životpisy iba v nemeckom jazyku. Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Náš klient je poprednou spoločnosťou vo svete výkonových a automatizačných technológií, ktorá zamestnáva 147 000 ľudí. Spoločnosť je aktívna približne v 100 krajinách s hlavným sídlom v Zurichu. Akcie sú obchodované na burzách v Zurichu, Štokholme a New Yorku. Činnosť spoločnosti je rozdelená do 4 divízií.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Zámočníik

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

3

• Nemecký jazyk min. B1
• Dostatočná prax v odbore
• Vlastný automobil výhodou

Manpower je priekopníkom v oblasti personálnych služieb a stále je inovátorom v oblasti dočasného zamestnávania a sprostredkovania zamestnancov. V Nemecku úspešne pôsobíme od roku 1965 a patríme medzi popredné spoločnosti v oblasti poskytovania pracovných síl.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3880753  Termin der Veröffentlichung: 27.2.2020  Untergrenze des Gehalts (brutto): 15 EUR/hod.