Quality Engineer - vhodné i pro juniory

Královéhradecký kraj

Popis pozice

Nejsou pro Vás nástroje kvality (8D, FMEA,…) portugalskou vesnicí? Ovládáte angličtinu na komunikativní úrovni? Nebojíte se pracovních výzev?

Pokud ANO tak hledáme právě Vás! Vaším zaměstnavatelem bude mezinárodní společnost působící v automotive oblasti se sídlem okrese Rychnov nad Kněžnou.
Hledáme jak pro zákaznickou, tak i dodavatelskou kvalitu.

  • zajištění zákaznické a dodavatelské kvality
  • řešení zákaznických reklamací
  • tvorba a udržování systému jakosti podle ISO/TS
  • plánování a zajištění organizace auditů
  • řešení neshod a jejich náprava

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ
  • zkušenosti z automotive
  • znalost ISO/TS
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • znalost nástrojů kvality (8D, FMEA, PPAP,...)
  • komunikativnost, pečlivost a analytické myšlení

Nabízíme

  • zázemí dynamické mezinárodní společnosti
  • práce v moderním prostředí
  • nadstandardní finanční ohodnocení
  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování, závodní stravování

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2673435  Termin der Veröffentlichung: 22.2.2018