Vedoucí montáže

Okres Jičín

Popis pozice

Máte zkušenosti s vedením lidí? Nedělá Vám problém komunikace v anglickém jazyce? Máte povědomí o výrobních, logistických nebo plánovacích procesech? Pokud ANO, tak hledáme právě Vás! Aktuálně obsazujeme pro našeho klienta pozici Vedoucí montáže!

  • vedení týmu montáže (cca 20 lidí)
  • zodpovědnost za plánování výroby a procesů
  • zajištění procesů plánování, nákupu, dodávky a skladování materiálu, expedice k zákazníkovi
  • dohled na metodami lean
  • zodpovědnost za dodržování zákonných a ostatních regulací

Profil kandidáta

  • VŠ/SŠ
  • praxe na obdobné pozici v mezinárodní společnosti
  • velmi dobrá znalost AJ, znalost dalšího jazyka výhodou
  • znalost metod plánování
  • zkušenosti s vedením týmu
  • aktivní přístup a organizační schopnosti

Nabízíme

  • zázemí mezinárodní stabilní společnosti
  • příjemný kolektiv a prostředí
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • zaměstnanecké výhody (5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, firemní akce,...)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2749763  Termin der Veröffentlichung: 4.10.2016