Quality Engineer - zástupce manažera kvality

Okres Hradec Králové

Popis pozice

Máte zkušenosti v oblasti kvality? Znáte a máte zkušenosti s FMEA, APQP,...? Komunikace v anglickém jazyce Vám nedělá problém? Pak hledáme právě Vás! Aktuálně pro našeho klienta českou společnost působící v oblasti strojírenství hledáme vhodnou osobu na pozici Quality Engineer.

  • zajištění dodržování systému kvality dle norem ISO 9001
  • provádění kontrol ve výrobě
  • nastavení nástrojů kvality (FMEA, APQP)
  • interní audit
  • vedení kolektivu a oddělení kvality
  • analýza neshod a jejich nápravná opatření
  • reporting

Profil kandidáta

  • praxe v oblasti výrobní kvality, min. 1 rok
  • znalost nástrojů kvality výhodou, nikoliv podmínkou
  • komunikativní znalost anglického jazyka výhodou
  • uživatelská znalost práce na PC
  • ochota cestovat
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • zázemí stabilní české společnosti
  • příjemný kolektiv
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • firemní benefity (notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, firemní akce)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2758950  Termin der Veröffentlichung: 22.12.2016