Vedoucí autosalonu / autoservisu

Jihočeský kraj, Okres Jindřichův Hradec

Popis pozice

Baví Vás práce s auty ? Dokážete si sám vybrat a řídit svůj tým a vést celý autoservis ?

Pro nově vznikající autoservis Škoda a Citroën v Jindřichově Hradci hledáme zkušeného kandidáta !

  • Samostatné vedení servisu
  • Vedení mistra dílny, automechaniků, lakýrníků apod. (celkem cca 10 - 15 lidí)
  • Obchodní činnost, tvorba plánů, komunikace s dodavateli
  • Motivace a kontrola podřízených

Profil kandidáta

Požadujeme
  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • Prokazatelná praxe v oboru, nejlépe z koncernu Škoda, VW, Audi apod.
  • Odbornost a aktivní přístup k práci
  • Manažerské schopnosti
  • Velmi dobré vyjednávací a komunikační dovednosti
  • Reprezentativní vystupování

Nabízíme

  • Zázemí silné společnosti
  • Zodpovědnou a samostatnou práci
  • Motivační finanční ohodnocení + měsíční bonusy
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Služební telefon, tablet nebo notebook
  • Služební vůz i pro soukromé účely
  • Nástup: únor 2017

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 2789281  Termin der Veröffentlichung: 2.12.2016  Die Grundlohnkomponente (brutto) und andere Belohnungen: Dohodou