Skladník/řidič VZV

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Pro jednu z nejglobálnějších společností na světě, hledáme skladníky i řidiče VZV. Přispějte k úspěchu této společnosti a ona Vám na oplátku nabídne dlouhodobou spolupráci, motivující finanční ohodnocení, možnost kariérního růstu a jistotu práce pro lídra na logistickém trhnu.

– štítkování, lepení, balení zboží, kontrola zakázek
– manipulace se skladovým zbožím
– vykládky a nakládky kontejnerů pomocí manipulační techniky
– komunikace s řidiči
– práce se čtečkou a se skenerem
– práce na balícím stroji
– umisťování zboží do regálů

Profil kandidáta

– ochotu pracovat na dvousměnný provoz (ranní a odpolední směny)
– časovou flexibilitu, aktivní přístup k práci, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost
– zkušenost s prací ve skladu je výhodu nikoliv podmínkou
– průkaz na řízení VZV je výhodou

Nabízíme

– zajímavou a různorodou práci pro muže i ženy
– důkladné zaškolení
– možnost profesního růstu
– stravenky
– bonusy, prémie
– práci na HPP
– platové ohodnocení až 104 Kč/hod
– místo výkonu práce jsou Pohořelice u Brna

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, tak nás neváhejte kontaktovat na emailu [email protected] nebo na telefonním číslo 226 254 960.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Daniela Manhart
ID: 2976530  Termin der Veröffentlichung: 16.3.2017