Jsi junior? Buď nákupčí!

Praha

Popis pozice

Jsi absolvent bez praxe? To nevadí, u nás oceníme vysokou motivaci pracovat a ochotu rozvíjet svůj potenciál. Hledáme totiž nového nákupčího do pražského týmu společnosti HP zabývající se IT technologiemi.

Co pozice nákupčího obnáší?
Zajišťovat plynulé dodávky objednaného zboží zákazníkům.
Zpracovávat objednávky v daném segmentu.
Nastavovat a zlepšovat procesy ve svěřené agendě.
Spravovat obchodní databázi, aby byla aktuální.
Koordinovat dodávky zboží.
Koordinovat a sledovat zasílané zboží.
Zajišťovat a kontrolovat fakturaci.

Profil kandidáta

Co od tebe očekáváme?
Mezi tvé vlastnosti by měla patřit samostatnost a orientace na výsledek.
Ochotu spolupracovat v týmu.
Dobrou komunikační znalost angličtiny, jelikož je to náš firemní jazyk.
Pokročilou znalost MS Excelu, ve kterém budeš pracovat.

Nabízíme

Co u nás získáš?
Pozici na hlavní pracovní poměr ve stabilní společnosti s mezinárodním zázemím.
Mimořádnou firemní kulturu, která ti mimo jiné umožní využít tvou znalost angličtiny každý den.
Poskytneme ti prostor pro rozvoj a kariérní postup.
Výhodou je flexibilní pracovní doba a spolupráce v týmu pohodových lidí.
Nabídneme ti pestrou škálu benefitů a solidní mzdu 27000-30000,- Kč.

Líbí se ti nabídka? Tak mi pošli strukturovaný životopis na [email protected] a já se ti zavolám nazpátek.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3094487  Termin der Veröffentlichung: 1.8.2017  Die Grundlohnkomponente (brutto) und andere Belohnungen: 27000-30000,- Kč