Projektant elektro - zkušený nebo absolvent!

Okres Pardubice

Popis pozice

Jsme česká společnost ELAZ s.r.o. a zabýváme se projekční a inženýrskou činností v oblasti elektroenergetiky, elektro – silnoproud a měření a regulace. Do našeho týmu v Pardubicích hledáme kolegu či kolegyni, kteří se chtějí něco naučit a spolupracovat na zajímavých projektech po celé ČR i v zahraničí.

Plný úvazek nebo zkrácený? U nás si vyberete - studenti, profesionálové i absolventi “kresliči”, zde je to správné místo.

  • u nás začnete s tím, co umíte a budete se dál rozvíjet
  • počátku budete s námi tvořit technickou dokumentaci v CAD systému
  • zkušenější budou zpracovávat kompletní projektovou všech stupňů
  • píšeme technické zprávy, výkazy výměr, provádíme rozpočty staveb a zajišťujeme inženýrské činnosti

Jste-li zkušený projektant a vyžíváte se v tvorbě projektové dokumentace pro elektroenergetiku, u nás máte jistotu přísunu nových projektů, vzhledem k tomu, že našimi stálými zákazníky jsou nejvýznamnější firmy v oboru.

Přijímáme kolegu, který:

  • má vystudovanou SŠ/VŠ elektrotechnickou
  • rozumí práci v CAD systému, například AutoCAD, EPLAN
  • si dává záležet na pečlivosti a nebojí se samostatných úkolů
  • má motivaci být v naší společnosti, chce stabilní práci a bude si s námi rozumět

Co je pro nás plus, ale NE nutnost?

  • orientace v technologii VN a VVN, popř. měření a regulace
  • praktické zkušenosti na podobných projektech

Nabízíme

Odměna, nabídka pro Vás:

  • výhled na dlouholeté zaměstnání, kde získáte každým rokem nové zkušenosti
  • možnost práce na plný nebo zkrácený úvazek
  • pravidelný finanční příjem s potenciálem růstu
  • budete v malém přátelském kolektivu lidí, kteří s námi pracují mnoho let
  • práce v centru města v klimatizovaných prostorách
  • zajištěné občerstvení na pracovišti
  • máme stravenky, 3 plně hrazené sick days, možnost práce z domova a hlavně pružnou pracovní dobu
  • společně chodíme na sportovní akce

Těšíme se na Vaše životopisy! Zasílejte prosím na email: [email protected]

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3101645  Termin der Veröffentlichung: 14.6.2017