Obchodní zástupce - práce na ŽL

Jihočeský kraj

Popis pozice

Pro dynamickou mezinárodní společnost zabývající se prodejem domácích potřeb a drobných elektrospotřebičů hledáme zdatného obchodního zástupce pro region Jižních Čech.

  • Péče o stávající zákazníky včetně odborného poradenství
  • Aktivní získávání nových zákazníků
  • Plnění týmových i individuálních prodejních cílů
  • Prezentace nových produktů
  • Řešení případných reklamací

Očekáváme:
· Praxe na podobné pozici - v oblasti domácích potřeb, železářství, nářadí apod.
· Prodejní, komunikační dovednosti, schopnost navazovat a rozvíjet obchodní vztahy
· Samostatnost a schopnost efektivně organizovat svoje aktivity
· Spolehlivost, odpovědnost, loajalita a aktivní osobnost
· Uživatelská znalost práce s PC
· Řidičské oprávnění sk. B

Nabízíme

  • Práci ve stabilní mezinárodní společnosti v příjemném pracovním kolektivu a prostředí
  • Možnost profesního i osobního rozvoje
  • Garantované fixní ohodnocení ve zkušební době 30 000 Kč, dále bonusových systém
  • Služební automobil, mobilní telefon, notebook, tablet
  • Podpora osobního rozvoje, systém zaškolení
  • Práce na ŽL
  • Nástup možný ihned

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 3126671  Termin der Veröffentlichung: 11.8.2017  Die Grundlohnkomponente (brutto) und andere Belohnungen: 30 000 - 55 000 Kč