Operátor výroby - odměna až 32 tis. Kč, plus nástupní bonus 10 tis. Kč

Drásov, Jihomoravský kraj, Brno - město, Brno - venkov

Popis pozice

Výrobní společnost ve Vaší lokalitě rozšiřuje své týmy a má práci pro všechny. Hledáme muže, ženy, kvalifikované i nekvalifikované pracovníky. Přidejte se do týmu, který využívá zkušeností, které jsme posbírali za více než 125 let působení na trhu. Za tu dobu jsme se stali jedním z největších a nejstabilnějších zaměstnavatelů v České republice. Přátelský kolektiv a férové nejen finanční podmínky jsou pro nás nejdůležitější, protože spokojení zaměstnanci tvoří silný tým a ten je základem společného úspěchu. Svědčí o tom více než 10 000 našich spokojených zaměstnanců. Neváhejte a přidejte se k nám! Nástup ihned nebo dle vašich možností.

Popis pozice:
  • Vaší náplní bude výroba cívek a následná manipulace s nimi.
  • Práce je samostatná a různorodá.

Profil kandidáta

  • minimálně výuční list
  • manuální zručnost
  • ochotu pracovat ve třísměnném provozu
  • spolehlivost

Nabízíme

– Nástupní mzda 21-25.000 Kč, po zapracování až 32 000 Kč
– Nástupní bonus po zkušební době 10.000 Kč
– Cafeteria systém až 10.000 Kč ročně
– Práci na HPP, hned od začátku v kmeni firmy
– 5 týdnů dovolené
– O naše zaměstnance se rádi staráme, takže pro Vás máme připravené firemní rekreační středisko
– Také Vám dáme příspěvek na stravování a možnost stravování v závodní jídelně
– Samozřejmostí je také příspěvek na penzijní připojištění
– Pracovní doba je 7,5 hodiny denně
– V neposlední řadě pro Vás máme také sportovní a kulturní akce a mnoho dalšího
  • Místo výkonu práce je Drásov

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat telefonicky na 530506987 nebo emailem na [email protected]

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3132250  Termin der Veröffentlichung: 12.11.2017