Přestaň hledat a přidej se k nám! 20. - 40.000,- Kč a další výhody!! Telefonní operátor.

Hlavní město Praha

Popis pozice

Je pro Vás důležité pracovat blízko Vašeho bydliště a získat tak více volného času na své koníčky? Pak máme příležitost právě pro Vás. Hledáme nové kolegy a kolegyně pro poradenství a prodej na pozici telefonní prodejce u významných společností ve svém oboru v různých lokalitách Prahy, navíc u metra.

Co od Vás očekáváme:
  • velmi dobrou znalost českého/slovenského jazyka slovem i písmem
  • hlasový projev bez logopedických vad
  • chtít uspět, schopnost sebeprezentace, tah na branku
  • zkušenost s prodejem po telefonu podmínkou
  • uživatelskou znalost práce na PC

Co Vám nabízíme:
  • spolupráci na HPP i dlouhodobou brigádu
  • velmi dobré finanční ohodnocení (základní mzda + neomezená bonusová složka)
  • práci v moderním prostředí
  • FIREMNÍ KURZY ANGLIČTINY s rodilým mluvčím, plně hrazené zaměstnavatelem
  • 5 týdnů placené dovolené, aby sis mohl/a pořádně odpočinout
  • každý den OBĚD zdarma v našem bistru
  • stravenky v hodnotě 80,- Kč/ den do nepřeberného množství obchodů a jídelen
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • zcela bezbariérové pracoviště

Pokud to chcete zkusit, pošlete mi svůj životopis na [email protected]
a připojte se do našeho týmu spokojených prodejců.

Všechny uchazeče budeme co nejdříve kontaktovat. Těšíme se na Vás ☺

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3144998  Termin der Veröffentlichung: 28.7.2017