Project engineer - posuzování vyrobitelnosti

Krupka, Ústecký kraj

Popis pozice

Pro našeho klienta, menší výrobní společnost v Krupce, hledáme člověka, který po důkladném zaškolení bude působit jako odborný konzultant v oblasti vyrobitelnosti.

Co Vás čeká?
Naším klientem je společnost, která se zabývá tepelným tvářením plastů. Ta by si potřebovala vychovat specialistu, který na základě poptávky od zákazníka bude schopný určit, jestli to vyrobit lze a pokud ano, kolik to bude stát času, materiálu a kolik lidí k tomu bude potřeba.

Co požadujeme?
Tepelným tvářením plastů se zase tolik firem v ČR nezabývá, proto hledáme jakéhokoliv technika, kterého by tato oblast zajímala. Máme ale několik málo podmínek:

  • technické vzdělání
  • technické myšlení
  • schopnost práce v nějakém z CAD softwarů
  • komunikativní angličtina nebo němčina
  • reprezentativní vystupování, přeci jen budete jednat se zákazníky

Co je klíčové?
Klíčově je zaškolení. Dle Vašich zkušeností v oboru je tedy potřeba počítat s tím, že na cca 3 - 6 měsíců se budete muset zaškolit v Německu.

Nabízíme

Co nabízíme:
  • možnost pracovat se zajímavou technologií a vypracovat se v jedinečného odborníka v oboru
  • možnost pravidelného využití jazyka
  • další firemní benefity.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3157847  Termin der Veröffentlichung: 12.9.2017